Esenlikler. Biz kimiz?

Image Client
Ahşap sandalye, masa, kanepe ve her nevi oturma grubundan oluşan ürünlerinin üretimini yapıyoruz. Ayrıca oturma ürünleri, modern, klasik, avangart tarzlarında koltuk takımı, köşe takımı, yataklı sandıklı ve normal kanepe, berjer, puf, sandalye kumaş döşeme işlemi itina ile yapılmaktadır.

Misyonu herzaman büyüme ve kendini geliştirmek olan firmamız, dünya genelinde mobilya sektöründeki gelişmeleri takip etmekte, ürünlerinde başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Firmamızda kalite öncelikli hedefimizdir. Türk ve dünya piyasalarından alınan en kaliteli hammade kalite ve iş gücü eklenerek piyasalarda aranan ürünler elde edilmektedir.

Firmamızın ana amacı, müşterilerimizin sürekli tatmininin arttırılmasına yönelik beklentilerini yerine getirmeyi sağlamaktır. Bu yüzden kalitemizin sürekli iyileştirilmesi ve ürünlerimizin güvenilirliğinin yüksek olması esas olacaktır.

Takım

İlk kurulduğumuz günden bu güne, hayallerimize ortak ettiğimiz her bir çalışanımızı, aile mensubumuz olarak kabul etmeyi ve kendilerinin huzurlu ve mutlu
üretim yapabilmeleri adına her türlü imkanı sağlamayı, kendimize borç bilmekteyiz.
Ayhan Kement

Ayhan Kement

Kurucu & CEO

10 yılı aşkındır mesleğine gönül vererek, müşteri memnuniyetini önemseyerek en iyi şekilde bugünlere gelmenin gururuyla firmanın sahipliğini yapmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet standartlarından ödün vermeden yapılan hizmetlerin takibini sağlamıştır.

Muhammet Uzan

Muhammet Uzan

Şef

10 yıldır firmamızda görev alarak hem ev hem de ofis ortamlarına uygun ahşap sandalye, masa, kanepe ve her nevi oturma grubundan oluşan ürünlerin üretimlerinde baş rolü üstlenmektedir. 

Müşterilerimiz ne diyor

"Restoranımız için aldığımız sandalyeler tam istediğimiz gibi. Zamanlamanız ve işçiliğiniz mükemmel. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim."

- Cemil Sabuk - İdol Restoran Sahibi

"Kadıköy'de yeni açılan kafemiz için rengarenk bar sandalyeleri ve puf sandalyeler aldık. Kafemize tüm Kadıköyleri bekliyoruz."

- Burcu Apak - Köşe Kafe Bistro Sahibi